Home » U nás v Čechách » Festival LOGOS – J. A. Komenský: Unum necessarium – Jedno nezbytné

Festival LOGOS – J. A. Komenský: Unum necessarium – Jedno nezbytné

Vážení a milí rodiče, kolegové a žáci,
v naší škole před 20 lety zahájil svoji činnost umělecký soubor Chairé pod vedením pana Josefa Krčka. Nabízíme Vám odkaz k filmu, který vznikl v rámci Festivalu Logos v Českém Krumlově. Uslyšíte zde nejen Chairé, ale také Josefa Krčka, Rostislava Riška – zakládajícího ředitele naší školy nebo třeba Jana Třísku. V komponovaném pořadu uvidíte i záběry z naší školy, kde byl film také natáčen. Rádi bychom Vás touto cestou upozornili na další zajímavé dokumenty, které souvisejí s waldorfskou pedagogikou a odkazy jsou na stránkách naší školy https://www.waldorf-pb.cz/?page_id=511
Touto cestou se připojujeme k celonárodním oslavám Jana Amose Komenského.
S přátelským pozdravem
Robert Žák