Home » 2022 » Březen

Monthly Archives: Březen 2022

Sbírka pro ukrajinské waldorfské školy

Děkujeme všem dárcům. Ve sbírce na pomoc ukrajinským waldorfským školám jsme společně vybrali 34 980 Kč. částku jsme odeslali na transparentní účet Nadačního fondu Brno: http://www.nf-waldorf-brno.cz/ukrajinske-skoly-pomoc/
Online lze přispívat i nadále.

Děkujeme za podporu
Kolegium naší školy

Olympiáda v němčině

olympiada-z-nemeckeho-jazyka

cesta krajinou: umění v prostoru

adabr_vystava_aktivity022_pozv

Peněžní sbírka pro Ukrajinu

plakat-sbirka

Vážení přátelé školy, rodiče, žáci, učitelé,

obracíme se na Vás s prosbou o pomoc pro těžce zkoušenou Ukrajinu. V tutu chvíli se nám jeví jako nejlepší forma pomoci finanční podpora. Rozhodli jsme se připojit k výzvě Nadačního fondu waldorf Brno: http://www.nf-waldorf-brno.cz/ukrajinske-skoly-pomoc/

Díky navázanému spojení se zástupkyní waldorfských škol na Ukrajině a učitelkou v Kyjevě se povedlo specifikovat možné směry pomoci. Stejně jako u Jerevanské sbírky je otevřena sbírka v českých korunách, aby mohli jednoduše přispět i drobní dárci bez nutnosti studovat zahraniční platby.  

Ve vestibulu školy v Hornické ulici bude od středy 2. března 2022 každý den v době od 13 do 16 hodin k dispozici sběrné místo pro Vaše dary v hotovosti. 

Všechny příspěvky budou evidovány a po skončení sbírky bude celá částka odeslána na transparentní účet Nadačního fondu Brno, jenž peníze z ČR zašle jako příspěvek do celoevropské sbírky.

Děkujeme všem, kteří chtějí pomoci.

Слава Україні! Героям слава!–
Mgr. Robert Žákředitel